fbpx
Світ
Жінку, яка в Стокгольмі зривала українську символіку, вигнали з роботи Нею виявилася росіянка Євгенія Карлссон із Петербурга в дівоцтві Денисова

Інцидент стався 26 квітня у Стокгольмі неподалік російського посольства. Літня жінка зривала та скидала на землю синьо-жовті прапори. Коли українка Ольга Кадя підійшла до неї та запитала, навіщо вона розкидає українську символіку, та накинулася на неї з образами.

Ольга виставила ролик в мережу і написала: “Цим постом я хотіла б підвищити поінформованість про те, що люди з такими цінностями живуть у демократичних суспільствах”.

Також Ольга Кадя поскаржилася на росіянку, що образила її, в поліцію.

Далі виявилося, що Євгенія Карлссон є викладачкою у школі Lernia. Їй 64 роки (хоча на відео вона каже, що їй 70), вона народилася у Ленінграді та переїхала до Швеції у 1990-х роках.

“Слизько-темно-холодно – це про це місто, де я живу останні двадцять шість років. І знаєте що? Воно ніколи мені не подобалося. Ніколи. Я його не люблю. І знаю, що ніколи з нього не поїду”, – писала вона про Стокгольм в одному із старих постів.

Компанія Lernia опублікована заяву: “Нам стало відомо про відео, на якому співробітник Lernia словесно накидається на іншу людину. Хочемо уточнити, що людина, яка так виражається, в даний час не перебуває на службі і не повернеться на роботу в Lernia. Ми рішуче дистанціюємося від тієї образливої думки, яку висловлює на відео ця людина”.

Фото: зі сторінки Ольга Кадя.

04/28/2022