fbpx
Світ
Жарти про «піндосів» і «хохлів» закінчилися: Задорнов смертельно хворий

Російський сатирик Михайло Задорнов оголосив про те, що він серйозно захворів і найближчим часом змушений пройти курс лікування в Прибалтиці.

Як написав сатирик на своїй сторінок в «ВКонтакте», хвороба вимагає негайного лікування

«В організмі, на жаль, виявлений серйозна недуга, властива не лише вікові. Лікувати треба негайно. Ніяких уточнень наводити не хочу, щоб не викликати слину у наших жовтушних журналістів. Інакше почнеться вся ця журналістська сльота, а я потребую рівноваги і довершеного спокоїю», – написав Задорнов.

Він також зазначив, що лікування буде пройден не в Росії, а в одній з країн Прибалтики, при цьому зазначивши, що його будуть лікувати таємно .

«Журналістів попереджаю: дзвонити мені марно, шукати мене марно, оскільки буду проходити лікування в одній з кращих клінік Прибалтики. І навряд чи вам в цій клініці дадуть про мене щось конкретне, оскільки лікувати в Євросоюзі того, хто виступає проти євросоюзної фальшивої демократії і толерантності, для них вельми небезпечно. Тому лікування буде проходити «в темну», в прихованому режимі. Також безглуздо дзвонити моїм родичам. Я їм толком теж нічого не розповідав », – написав Задорнов.

У свою чергу обізнані джерела Газети.ру розповідають, що у старого Задорнова рак легенів на останніх стадіях.

Читайте також: Малолітні сини Кадирова показово гамселили дітей на день народження батька (відео)

Джерело.

Related Post