Світ
Землетрус у Італії: восьмирічна дівчинка ціною життя врятувала молодшу сестру

Під час операції щодо ліквідації страшенних наслідків рушійного землетрусу в Італії та допомоги потерпілим у місті Пескара дель Тронто рятувальники витягнули двох дівчаток. Щоправда, одна з них була мертвою.

Як повідомляє, The Daily Mail, восьмирічна Джуліа Реналдо закрила власним тілом чотирічну сестру у той час, коли їхній будинок руйнувався від землетрусу.

Зазначається, що уламки повністю накрили дітей. Їх витягнули аж через 17 годин після стихійного лиха.

За словами бабусі дівчаток Анжела Кафіні, сталося диво, що молодша зовсім не постраждала, оскільки на ній немає жодної подряпини.

“Джулія померла, рятуючи сестру. Вона повністю прикрила її своїм тілом. Це лише одна причина, чому молодша вижила”, – зазначила жінка.

Крім того, вона повідомила, що батьки дівчат наразі перебувають у лікарні з важкими травмами. А їй вдалося врятуватися, оскільки в це час перебувала зовсім в іншому будинку.

Нагадаємо, у ніч проти 24 серпня в Італії стався землетрус магнітудою 6,2. Найбільше постраждали населені пункти Аккумолі, Амтріче, Посту і Аркуата-дель-Тронто, в яких багато будівель зруйновано та сотні людей залишились під завалами.Сьогодні відомо вже про 250 загиблих.

Читайте також: Маленьку дівчинку врятували з-під завалів в Італії: емоційне відео

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook