fbpx
Світ
Здoхла миша в супі обійшлася мережі ресторанів в 190 мільйонів доларів(відео)

Вaгiтна жінка, обідавши в ресторані швидкого харчування Xiabu Xiabu в китайському місті Вейфан провінції Шаньдун, виявила на дні горщика з гарячим супом здохлу мишу, пишуть “Факти”.

Обурена китаянка і її чоловік сфотографували і зняли варену мишу на відео. Жінка вже встигла з’їсти кілька ложок супу, перш ніж побачила неприємну знахідку. Коли вона поскаржилася на це співробітникам ресторану, ті запропонували їй чотири тисячі доларів на aбopт, якщо вона побоюється за здоров’я майбутньої дитини.

Історія отримала широкий резонанс в соцмережах. В результаті акції популярної мережі ресторанів Xiabu Xiabu різко впали в ціні. Компанія зазнала збитків вже на суму 190 мільйонів доларів.

Влада пообіцяла провести ретельну перевірку в закладі Xiabu Xiabu в Вейфані. Поки що він закритий на невизначений термін. Всього в Китаї налічується близько 300 ресторанів цієї мережі.

Читайте також: Із зустрічі однокласників, вона могла не повернутися: на Сумщині адміністратор ресторану врятувала життя відвідувачці(відео)