fbpx
Світ
Замість похорону: британського екс-боксера піддали унікальній процедурі

82-річний колишній боксер Денніс Хобсон вирішив, що він хотів би, аби його тіло заморозили після смерті. Тепер, коли він пішов з життя через рак, його бажання здійснилося, зробивши його першим британцем, якого піддали кріогенному замороженню. Про це повідомляє Ladbible.

Тіло колишнього боксера перевезли до США, адже у Великобританії, де він помер, немає такої послуги. Його син, Денніс Хобсон-молодший, сказав, що наразі сім’я переживає важкі часи.

“Багато людей запитують про організації похорону тата, але, відповідно до його побажань, ми перебуваємо в процесі його кріогенної заморозки, тому похоронів не буде”, – розповів Хобсон-молодший.

Читайте також: У Великобританії вмираючу від раку дівчинку дозволили заморозити

Кріогенна заморозка передбачає процес продовження циркуляції крові людини в її організмі, впорскування у неї хімічних речовин та її замороження. Потім кров забирають і замінюють на органи, що перебували на зберіганні, також пройшовши певну процедуру. Після цього тіло охолоджують до -130 градусів за Цельсієм, поміщають у ємність з рідким азотом, і тримають при -196 градусів.

Джерело.

facebook