fbpx

Закриття Roshen в Росії: Боровий назвав головну вигоду для Порошенка

Закриття Липецької кондитерської фабрики корпорації Roshen – правильне рішення президента України Петра Порошенка, яке не тільки звільняє його від численних звинувачень, а й розв’язує руки, перш за все, для ефективної боротьби з корупцією в країні. Таку думку висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

Він заявив, що фактично фабрика стала “інструментом тиску на Порошенка”. Так, всередині країни “був тиск такої сили, що він, напевно, не міг вчинити інакше”, – сказав політик. “Зрозуміло, що і з боку Путіна був шантаж”, – додав Боровий. Крім того, мав місце певний шантаж з боку українських олігархів, які звинувачували главу держави в подвійних стандартах. У цьому контексті він додав, що “багатьом олігархам тепер варто подумати щодо своєї поведінки”.

Боровий визнав: “Для Порошенка закриття фабрики – це серйозний і відповідальний крок, він виконав свої зобов’язання. Дивно, що він раніше цього не зробив. Між іншим, з великою шкодою для себе”.

Як переконаний політик, закриття фабрики фактично розв’язало руки президенту Порошенку і відкрило нові можливості, перш за все, для боротьби з корупцією. “Можливо, це сигнал початок чергового процесу, до якого його закликають. Це боротьба з корупцією. Я дуже сподіваюся на те, що він використовує цей крок для того щоб посилити боротьбу з корупцією. Хоча тут потрібні дуже сильні радикальні кроки, на які, як мені здається, він поки не готовий “, – зауважив Боровий.

У той же час політик вказав на ряд “позитивних сигналів від України” – “нарешті передані документи в Гаазький суд, чого ви чекали кілька років. Зараз – фабрика”. “Можливо, почнеться реальна боротьба за реформу армії, по реформі правоохоронних органів і по боротьбі з корупцією. Технологія відома, технологи в Україні присутні”, – сказав Боровий.

Боровий звернув увагу на особливе “символічне значення” даного жесту Порошенка. Але “значно важливіша ситуація – та, про яку багато говорив Саакашвілі. Про те, що група олігархів підміняє собою владу в Україні. Еліта в Україні настільки пронизана політичною корупцією, що бенефіціаром діяльності влади є не народ України, не громадяни, а ось ця невелика група олігархів “.

Читайте також: Roshen зупиняє фабрику в Липецьку – ЗМІ

Джерело.

You cannot copy content of this page