fbpx

Roshen зупиняє фабрику в Липецьку – ЗМІ

Корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність фабрики в російському Липецьку.

Roshen зупиняє Липецьку фабрику і скоротить звідти близько 700 осіб. Рішення прийнято з економічних і політичних причин. Про це з посиланням на керівника компанії Олега Казакова повідомляє місцевий портал lipetsknews.

Повна зупинка виробництва та консервація виробничих та інфраструктурних об’єктів заплановані на квітень нинішнього року, коли фабрика виробить закуплену сировину.

За даними “Ліга.net”, яка також посилається на прес-службу “Рошен”, починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося втричі. Причиною тому стало і різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики у російських та українських ЗМІ, і тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення.

Також підкреслюється, що у зв’язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Залишився персонал (близько 700 чоловік) вже проінформовано про майбутню зупинці діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Як повідомлялося раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений слідчим комітетом РФ в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливим.

Читайте також: Нардеп Власенко відсудив у екс-дружини дочку (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page