fbpx
Без рубрики
“Загниваюча” Європа і трансгендер з позовом до ЦБ Росії (відео,+ фото)

Більшість жителів російської столиці не розуміють навіщо їм жити як в ЄС, адже вони, за їх же спостереженнями, живуть веселіше і краще.

Таку думку висловили деякі москвичі на питання журналістів Радіо Свобода: «Що заважає росіянам жити, як в Європі?»

Один з респондентів заявив, що росіяни особливі, а в ЄС живуть дуже правильно до чого росіяни ніколи не звикнуть. У свою чергу інший москвич зазначив: «А навіщо росіянам жити як в ЄС? Їм потрібно міняти набагато більше ніж жителям РФ, тому що їм взагалі кінець. На мою думку, якщо подивитися візуально, Європа вмирає ».

Після слів: “на мою думку, якщо подивитися візуально, Європа вмирає », захотілося навести приклад – недавню новину одного з російських виданнь.

Трансгендер вимагає у Центрального Банку Росії гроші на операцію зі зміни статі

Москвич Василь Воробйов довго збирав гроші на операцію по зміни статі, яку можна зробити тільки за кордоном.

На січень 2014 року трансгендерові вдалося зібрати в рублях суму еквіваленту десяти тисячам доларів. Потім курс валют різко підскочив, і вартість операції зросла відразу в два рази.

Протягом останніх двох років Василь представляється оточуючим виключно як Дарина Кенова. Він зізнається, що з дитинства відчував себе дівчинкою, проте зважився повністю перейти на дамський гардероб всього кілька років тому.

Кеновій-Воробйову подобаються чоловіки, і на операцію вона зважилася для того, щоб біологічна стать не заважала їй будувати повноцінні відносини. «Я дуже довго йшла до своєї мети – стати жінкою і бути коханою. Скільки всього довелося пережити, і глузування, і грубі слова. Весь підлітковий вік мені твердили: «Ти не така, ти повинна бути хлопчиком». Але я все пережила, і залишилася тільки зовсім небагато », – розповіла Дарина.

Трансгендер

Батьки вибір сина підтримали і навіть стали допомагати збирати гроші на операцію. Підключилися до зборів незабаром друзі і знайомі, і тепер Даші подвійно прикро, що про операцію можна поки забути.

«Спільними зусиллями ми зібрали 10 тисяч доларів, але курс обвалився, і тепер я не знаю, що мені робити. Я вимагаю відшкодувати мені 390 тисяч рублів. Грубо кажучи, щоб у мене на руках було знову 10 тисяч доларів і я могла полетіти на зустріч до хірургів в Таїланд », – зазначає транссексуал.

Які шанси москвича відсудити необхідну на операцію суму, поки неясно. У Росії подібний прецедент стане першим.

Джерело.

Related Post

facebook