fbpx
Політика
За скандального героя України внесли заставу

За колишнього першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука, який був затриманий у зв’язку з підозрою в отриманні хабара в розмірі 90 тисяч доларів, внесли заставу.

Як повідомила агентству Інтерфакс-Україна прес-секретар Військової прокуратури Південного регіону України, заставу було внесено в середу, 22 червня після обіду.

Видання 368.media повідомляє, що заставу внесли родичі Романчука. Надалі до початку суду він перебуватиме в Миколаєві за місцем проживання

Нагадаємо, 3 червня 2016 року правоохоронці затримали першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України Романчука і ще трьох чиновників за отримання великого хабара.

Під час обшуку у миколаївського чиновника знайшли золото і фашистські хрести .

Приморський районний суд Одеси 8 червня заарештував Романчука на два місяці з можливістю внесення застави в сумі 5,5 мільйона гривень. Адвокати Романчука оскаржували це рішення, намагаючись знизити суму застави, але апеляційний суд залишив це рішення в силі.

Напередодні Романчука госпіталізували в міську лікарню Одеси з залу суду.

15 червня президент України Петро Порошенко заявив про те, що глава Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков написав заяву про відставку у зв’язку зі справою Романчука.

Читайте також: РОМАНЧУК РОЗПОВІВ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ТУНЕЛІВ З ЗОЛОТОМ ПІД ЙОГО БУДИНКОМ

Джерело.

Реклама