fbpx
Політика
Романчук розповів про походження тунелів з золотом під його будинком

Підозрюваний у вимаганні великого хабара, заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук стверджує, що тунелі під його будинком були побудовані до нього в старовинному будинку, який колись стояв на місці його маєтку.

“Там було три кортика і антикваріату там не було. Там була рушниця – макет-запальничка, більше там нічого не було. Золоті злитки вагою в двадцять грам, це коли мені на 50 років подарував трудовий колектив. Там не було таких грошей, але моя зарплата за 7 років склала понад 3 мільйони доларів “, – цитує його ТСН .

Чиновник, чиї слова приводять Новини-Н , також попросив суд не брати його під арешт: “Шанси у мене були втекти. Але я нікуди не втік. В Одесі мене біля лікарні залишили одного в машині на півгодини, але я не втік. Я хочу знайти винних, тому що вони завдали шкоди всьому процесу. У мене сьогодні забрали все. Прошу суд прийняти правильне рішення “.

Героя України Романчука і ще трьох чиновників затримали 3 червня, за отримання хабара в сумі $ 90 тис. Згодом під будинком Романчука знайшли мережу тунелів зі скарбами.

6 червня суд Одеси не зміг обрати запобіжний захід для Миколи Романчука, оскільки його зі скаргами на високий тиск із залу суду відвезла карета швидкої допомоги. Але вже на наступний день чиновник виписався з лікарні і зник в невідомому напрямку.

Читайте також: ЗАСТУПНИК ГУБЕРНАТОРА РОМАНЧУК ВТІК З ЛІКАРНІ – ЖУРНАЛІСТ

Джерело.

Реклама