fbpx

За кого віддали б свій голос українці, якби вибори у Раду відбулися завтра

11.4% опитаних центром соціальних досліджень “Софія” готові проголосувати за партію “Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина “, 10,2% – за партію” Опозиційний блок “, 9,6% – за партію” Блок Петра Порошенко “на виборах Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування.

Про це пише “Обозреватель” з посиланням на “Українські Новини”.

Серед тих, хто точно збирається проголосувати, або швидше за все збирається проголосувати на виборах, 7,2% респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 6,7 – за “Об’єднання “Самопоміч”, 6,2% – за партію ” Громадянська позиція “, 5,8% – за партію “За Життя”.

Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар’єр. За партію “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” проголосували б 3,5% респондентів, за партію “Рух Нових сил” – 1,9%, “Українське об’єднання патріотів (“Укроп”) – 1,4%, “Український демократичний альянс за реформи Віталія Кличка (УДАР)” – 1,2%, за партію “Народний контроль” – 1,1%, за партію “Цивільно-громадська платформа Н. Савченко” – 1,0%, партію “Відродження” – 1,0%, за інші партії – 7,6%, проти всіх проголосувало б 6,3%, не змогли відповісти 17,9% опитаних.

Точно проголосували б на парламентських виборах 40,3% опитаних, швидше за все проголосували б 26,8%, скоріше не проголосували б 11,5%, точно не проголосували б 19,3%, не змогли відповісти 2,1%.

Читайте також: Кого обрали б президентом, якби вибори відбулися завтра: соціологічне опитування

Опитування проводилося з 6 по 12 серпня у всіх адміністративних областях України (в Донецькій і Луганській областях проводилося на контрольованій владою території, в Криму не проводилося).

Всього було опитано 1 210 повнолітніх респондентів методом особистого інтерв’ю вдома. Статистична похибка не перевищує 3%.

You cannot copy content of this page