fbpx

Кого обрали б президентом, якби вибори відбулися завтра: соціологічне опитування

Більшість українців у разі проведення президентських виборів у найближчу неділю віддали б свої голоси за лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко і чинного президента України Петра Порошенка.

Про це свідчать дані соціологічного опитування центру «Соціальний моніторинг» та Українського інституту соціальних досліджень ім. А.Яременко, передає “Обозреватель”.

Згідно з соціологічним опитуванням, оприлюдненим 21 серпня в Києві, за Тимошенко проголосували б 11,2% респондентів, за Порошенка — 9,5%. За 7,3% отримали б лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко, а також лідер партії «За життя» Вадим Рабинович. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко отримав би 6,7% підтримки виборців, а лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка підтримали б 5,1% опитаних.

Читайте також: СБУ заявила, що на Петра Порошенка готувався зaмах: подробиці

18% опитаних ще не визначилися з вибором, 4% вибрали б іншого політика, а 17,8% не брали б участі у виборах.

Опитування проводилося Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременко спільно з Київським прес-клубом, Інститутом аналізу і прогнозування, відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

You cannot copy content of this page