fbpx
Світ
“З любов’ю, Нельсони”: світ підкорила фотосесія закоханих, які одружені 63 роки (фото)

Ванда і Джо одружені вже 63 роки. Вони познайомилися на вулиці: Джо побачив Ванду, зупинив машину і запросив на побачення. Вони були заручені 28 грудня 1950 року і одружилися рівно два роки потому. Їхня онука Шелін Нельсон зробила фотосесію для дідуся й бабусі.

Читайте також:ДО СЛІЗ. ПОДРУЖЖЯ ПОМЕРЛО В ОДИН ДЕНЬ В ЛІКАРНІ З РІЗНИЦЕЮ В КІЛЬКА ГОДИН, ТРИМАЮЧИСЬ ЗА РУКИ

“Я зрозуміла, що хочу створити щось особливе і відобразити те, що для мене значить справжня любов. А це мої дідусь і бабуся. Бабуся була в захваті від кожної миті. Було дуже мило спостерігати, в якому вона хвилюванні перед тим, як нафарбуватися і вбратися. Я пішла до магазину Macy’s у пошуках сукні для бабусі і заправляла пальто, щоб переконатися, що розмір точно підійде їй”, – розповіла фотограф про свій проект.

“Це від чистого серця. Це найважливіша річ, в у якій я брала участь і яку влаштовувала”.

Фотосесія – частина проекту під назвою “З любов’ю, Нельсони” (Love, The Nelsons), який фотограф присвятила любові на все життя.

“Я готова показати закоханим по всьому світу, що справжня любов існує. Є дуже багато історій кохання, про які ніхто не знає і які чекають своєї години, аби про них розповіли”, – говорить Шелін.

“Вони, без сумніву – кращі люди, яких я знаю. Я називаю їх моїми героями”.

“Тільки любов має значення в кінці цього життя, коли вже все сказано і зроблено. Любов завжди перемагає”.

У рамках своєї фотосесії Шелін попросила дідуся і бабусю написати один одному любовні листи, аби потім вони прочитали їх вголос. Це було чудово.

“Моя дорога Ванда, я давно не писав тобі любовних листів. Думаю, останнього разу це було, коли я працював в Канаді. В будь-якому разі я люблю тебе зараз так само сильно, як і в день нашого весілля, і, напевно, навіть сильніше”, – написав Джо.

b+d b+d2 b+d7 b+d8 b+d6 b+d9

Джерело.

Реклама