fbpx
Світ
YouTube заблокував канали Медведчука “Перший незалежний” та “Ukrlive”. Проте вони продовжили мовлення на новостворених каналах.

4 лютого канали Перший незалежний та Ukrlive, які належать Віктору Медведчуку та Нестору Шуфричу, було заблоковано на платформі YouTube.

“Канали UkrLive і Перший Незалежний в ютуб заблоковані. Нема слів”, – написала ведуча Діана Панченко.

Вищезгадані канали назвали такі дії YouTube актом цензури з боку американської компанії, а також звинуватили українську владу.

“Вважаємо, що в Україні зусиллями влади Зеленського створюється монополія на інформацію шляхом зачистки і залякування всіх опозиційних засобів масової інформації, змушуючи тим самим більшість населення дивитися заангажовані і пропагандистські ЗМІ”, – написано в повідомленні на сторінці “Перший незалежний”.

Вищезгадані канали збираються продовжити свою діяльність і вже це роблять, створивши нові канали на тій же платформі YouTube.

“Ми продовжимо свою роботу. Ми не зупинимося. Ми відчуваємо за собою підтримку мільйонів громадян України, які хочуть жити в країні, де у людей є право на вибір, який канал дивитися”, – додали в повідомленні.