fbpx
Політика
Яценюк: Потрібен акт про принципи відносин у владі (відео)

Причина нинішньої кризи – не політична, а етична і моральна, впевнений прем’єр.

У Верховній Раді необхідно прийняти акт про принципи відносин у владі. Про це заявив глава уряду Арсеній Яценюк під час традиційних “10 хвилин з прем’єр-міністром” у неділю, 27 березня.

“Із кризи довіри між партнерами і перед суспільством вийти можливо тільки на основі етичних зобов’язань. В основі акту про основи взаємовідносин у владі бачу універсальні цілі і принципи, схвалені нашим урядом. Етичні зобов’язання мають стати юридичними”, – сказав Яценюк.

З його слів, ці принципи мають відображати загальну волю прискорити реформи, обмежити будь-які корупційні замахи і не допустити узурпації влади будь-яким її інститутом: “Це і є нова українська політика”.

“Співавторами такого закону бачу всіх членів нашої європейської коаліції”, – підкреслив прем’єр.
Він зазначив, що поява такого акту означатиме, що політичний клас “готовий і здатний до роботи на тривалу перспективу, як було обіцяно нашому народові”.

Яценюк пояснив, що головна причина нинішньої кризи – не політична, а етична і моральна. “Криза не є урядовою. Це – криза лідерства, національної відповідальності і моральних уявлень про те, як повинна діяти нова влада в великому значенні цього слова. Не прізвища або персоналії, а саме етичні принципи є виходом із кризи”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Читайте також:  “Не я цю кризу створював”. Яценюк поставив ультиматум парламентським фракціям.

Джерело.