fbpx
Світ
Японія шокована: масова різанина в будинку інвалідів (відео)

Японія була шокована кривавою різаниною в місті Сагаміхара: колишній співробітник центру інвалідів заколов ножем 19 і поранив 25 осіб. Цей злочин – наймасовіший у поствоєнній історії Японії.

Нападник був ідентифікований як 26-річний Сатоши Уемацу. 19 лютого він намагався передати листа до спікера нижньої палати парламенту Японії з погрозами вбити 470 людей з обмеженими можливостями, після чого був поміщений у клініку. У листі він також представив своє бачення суспільства, в якому інваліди можуть бути вбиті зі згоди членів сім’ї. Уемацу був виписаний 2 березня після того, як лікар визнав, що його стан покращився.

У вівторок приблизно о 2:30 ночі за місцевим часом Уемацу розбив молотком скло у вікні і проник у будівлю центру, після чого напав з ножем на людей, що знаходилися там. Телекомпанія NHK повідомила, що він зв’язав одного співробітника, перш ніж почати різанину. Лікар однієї з лікарень, куди доставили постраждалих, повідомив, що деякі з них мали глибокі ножові рани на шиї. Усього загинули 9 чоловіків та 10 жінок у віці від 18 до 70 років, ще 25 людей отримали поранення, 20 з них – серйозні.

Після того, як Уемацу здався поліції, при ньому знайшли закривавлені ножі. “Я зробив це”, – сказав нападник, додавши, що “всі інваліди повинні зникнути”. Чоловік також повідомив поліції, що був звільнений з установи і тому затаїв образу.

Сусіди Уемацу не можуть повірити, що він здатний на таке. “Він був нормальним, хорошим хлопцем, який завжди посміхався і вітався”, – сказав його сусід Акіхіро Агісава.

“Це дуже трагічний, шокуючий інцидент, у якому багато невинних людей стали жертвами”, – сказав на прес-конференції представник уряду Йошіхіде Суга.

Він додав, що чиновники негайно обговорять заходи щодо запобігання подібних інцидентів і запевнив, що атака не пов’язана з ІДІЛ.

Центр інвалідів знаходиться за 50 км від Токіо, на березі річки Сагамі та піклується про людей з широким спектром інвалідності. Там є плавальний басейн, тренажерний зал і медична клініка.

Читайте також: НА ЗАКАРПАТТІ ПІДЛІТОК ПО-ЗВІРЯЧОМУ ЗАБИВ ДО СМЕРТІ РІДНУ МАТІР (ВІДЕО+18)

Джерело.

Реклама