fbpx
Політика
Який «гонорар» отримав Царьов за війну на Донбасі?

Документи, виявлені під час обшуків в офісах «ДНР» і «ЛНР» Олега Царьова, свідчать про те, що політична криза, що переросла у війну, в Україні системно організовував одіозний екс-депутат – на гроші, отримані з Росії.

«Гонорар» самого Царьова склав кілька десятків мільйонів доларів.

Звичка жити на широку ногу у сателітів режиму Януковича вкоренилася давно. Після втечі «боса» в Росію дехто з них затаївся, побоюючись справедливого гніву простих українців, а дехто відмовлятися від колишніх благ не збирався.

Читайте також:СПРАВА ШЕРЕМЕТА ДАЛА НЕОЧІКУВАНИЙ ПОВОРОТ: АВАКОВ ПЕРЕВІРИТЬ ФІНАНСИ «УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ» ТА ОЛЕНИ ПРИТУЛИ ЗА 15 РОКІВ

Більш того, правильно вловивши важливість моменту, коли в Кремлі розглянули безхребетність Януковича, і, так би мовити, усвідомили безперспективність його подальшої участі в дестабілізації ситуації в Україні, деякі регіонали запропонували Москві свої послуги.

До таких, зокрема, належить екс-депутат Верховної Ради і кандидат в президенти на позачергових виборах у травні 2014 року Олег Царьов, який прославився надзвичайними знаннями в питаннях початку Другої світової війни та Волинської різанини.

Джерело.

Реклама