fbpx

“Який бардак”: міжнародні оглядачі прокоментували ситуацію із Саакашвілі

Спроби колишнього голови Одеської ОДА та екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі прибути до України активно коментують західні журналісти та оглядачі, повідомляє “Голос Америки”.

На момент написання матеріалу Саакашвілі знаходився у потязі “Перемишль”- “Київ”, який затримується у Польщі з вимогою до Саакашвілі залишити вагон. Повідомляється буцімто адміністрація “Укрзалізниці” отримала наказ не рушати доки Саакашвілі знаходиться у потязі.

“Який бардак створив Порошенко. Втрата паспорту виявилась позитивом для політичної кар’єри Саакашвілі”, – твітує журналіст Coda Story Наталія Антелава.

“Не можна не любити політику в Україні”, – коментує перипетії довкола Саакашвілі Алек Лунь, кореспондент видання Tеlеgraph у Москві.

“Ленін у 1917-му, Саакашвілі у 2017-му – революціонери обирають потяги”, – твітує журналіст-міжнародник Леонід Рагозін.

“Не можу зрозуміти, як Порошенко міг припуститися помилки з позбавленням Саакашвілі громадянства і створити цю ситуацію… Б’юся об заклад Порошенко тепер жалкує, що позбавив Саакашвілі громадянства. Потенційно саме цим вчинком він відновив політичну кар’єру Міші”, – дивується Метью Купфер, редактор “Громадського” у серії твітів.

“Саакашвілі вважає поточну ситуацію своїм драматичним поверненням до української політики, але він просто перетворює себе на м’ячик для настільного тенісу для українських політичних сил”, – твітує Александр Кларксон, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

Читайте також: З бiйкою та без документів: натовп виніс Саакашвілі через кордон(відео)

Цей же оглядач відзначив, що Саакашвілі немає потенціалу очолити українських реформаторів.

“Рейтинг Саакашвілі меншний за 5%, він не має мережі в українських регіонах, а допомагають йому люди, які хочуть його використати в своїх інтересах. Саакашвілі становить таку ж загрозу для Порошенка, як і будь-який іншний безробітний шоумен. Реформаторам краще шукати іншого лідера”, – додає Кларксон.

“Дивлюся на цей балаган із Саакашвілі-Україна – Пyтін мабуть на сьомому небі від щастя”, – твітує Андрей Матісак, журналіст словацього видання Pravda.sk

 

You cannot copy content of this page