fbpx
Політика
З бiйкою та без документів: натовп виніс Саакашвілі через кордон(відео)

Міхеїл Саакашвілі перетнув україно-польський кордон та зараз перебуває на території України. Про це повідомив журналіст 24 Каналу.

Раніше він планував потрапити в Україну на поїзді “Інтерсіті+”. Однак, керівництво “Укрзалізниці” дало команду не рушати потягу з Перемишля, доки Міхеїл Саакашвілі не покине вагон.

Читайте також: В “Укрзалізниці” пояснили, чим керувались, коли зупиняли поїзд з Саакашвілі

Журналіст Віктор Майстренко розповів, що прихильники Саакашвілі прорвали закритий прикордонний пункт “Шегині” і вивели політика на територію України.

Разом з тим помічник глави Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook підтвердив, що натовп із Саакашвілі перейшов через кордон.

“Натовп прорвав пункт пропуску “Шегині”. Розпочалася бійка”, – написав він.

“Зараз важко навіть спрогнозувати наслідки цієї ситуації”, – додав Слободян.

Як зазначили в ефірі “Громадського”, Міхеіл Саакашвілі вже перебуває на українській стороні. Без документів, натовп виніс його через кордон.

Як відомо, раніше прикордонники польської сторони ПП “Шегині” пропустили Міхеіла Саакашвілі на територію України, однак у “нейтральній зоні” автобус Саакашвілі застряг: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що “згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід “Шегині” замiновано”.

facebook