Дозвілля
“Якщо виступати в Росії заборонено, то видайте закон, що це злочин”-Данилко

Данилко Співак та музикант Андрій Данилко не вважає війну між Україною та Росією справжньою. Окрім цього, він розуміє артистів, які продовжують їздити з концертами до Москви. А тих колег, які засуджують це, називає нездарами та “карликовими деревами”.

Данилко поки не замислюється про те, аби поїхати з України кудись на заробітки чи проживання. “Я не знаю. Розумію людей, які їдуть, бо вони не знають, що тут робити. Звичайно, можна говорити, що це не патріотично. А як людям тут вижити? Так, багато виїжджають працювати до Росії. А деякі можуть тільки триндіти в Facebook про “ватників” і “укропів”. Такі прямо розумні! А як людям платити за цими платіжками?!” – обурився співак. На думку Андрія, хто й повинен допомагати нужденним українцям, так це депутати. “Ось до мене підходять люди, які приїхали з Луганська: “Допоможіть!” – А я не можу всім допомогти! Є депутати, йдіть до них! Чого ви до мене йдете?! У мене здоровенний колектив, всім треба платити зарплату”, – зауважив він.

Щодо патріотизму, то Данилко каже: “Ой, це слово зараз дуже забруднили. Різні наші “зірки” – артисти, продюсери, автори пісень, які зовсім нещодавно лизали всі місця російським зіркам, а тепер вони пишуть в Facebook патріотичні промови. Надягають на себе маску патріотизму”.  “Це люди незатребувані, нікому не потрібні, нездари. Карликові дерева. Дезя Пуськіна, Марина Пепендя, Тарас Торба – назвемо їх так. Вони і тут нікому не потрібні. І, звичайно, їх ніколи нікуди не покличуть. А якщо б покликали, вони б летіли, радісно висолопивши язика”, – додав він. На думку артиста, дехто може відчувати свою значимість лише ображаючи когось. “Завтра подме вітер інакше, і вони будуть гавкати інакше. Але Бог все бачить. Люди божеволіють, несуть… Х ** ню несуть! Ось тому зараз дуже складно дати визначення, що таке патріотизм. Напевно, для мене це якийсь момент об’єктивності та чесності по відношенню до своєї країни і того, що відбувається в ній”, – пояснив музикант.

Що ж до війни між Україною і Росією, то Андрій не вважає її справжньою. Тому й не поспішає брати до рук зброю. “Те, що зараз відбувається, для мене це не війна України з Росією. Я маю на увазі самі народи. Це війна інтересів, політиків, але тільки не людей”. Висловився Данилко й щодо цькування Ані Лорак, Таїсії Повалії та інших за концерти в Росії. “Якщо виступати в Росії заборонено, так видайте закон, що це злочин. Тоді ніхто туди не поїде. Але коли є пропозиція виступити, наприклад, на дні народження, де є і українці, і росіяни, і євреї… Що тут такого? На що нашим артистам жити в Україні? Як їм зараз виживати? Ніхто не думав?” – обурився він..

Джерело.

Related Post

facebook