fbpx
Світ
Якщо в Україні почнуться заворушення, Росія введе війська — військовий прокурор АТО

Якщо восени цього року, через загострення політичної ситуації і зростання соціальної напруги, в Україні почнуться заворушення, Росія може піти на передбачуваний крок і ввести війська. Про це розповів військовий прокурор АТО Костянтин Кулик в інтерв’ю для ПЛ.

-Всі ці розмови про збройний переворот в Україні цієї осені — чергова спроба Росії послабити суспільство спираючись на тих, хто хоче прийти до влади, дорватися до «хлібних» посад. Якщо будуть заворушення, олігархи однозначно будуть приймати в них участь. Причому на тій стороні, де їм буде вигідно. Використовувати підконтрольних збройних людей, фінансувати, надавати власні медіа та інші ресурси. А ініціатори — це ті особи, які спробують зайти на цій хвилі до влади, політики. Я думаю, що ці дані є у всіх спецслужб, це зрозуміло і прогресивній частині населення, — каже Кулик.

Але головна небезпека, за його словами, в тому, що Росія цим однозначно скористається.

-Наступний логічний крок за таких заворушеннях — це заклик про допомогу російського населення України, яких знову будуть нібито «розпинати», «вбивати» та інше. Спецслужбі Росії не так складно видати свою диверсійну групу за націоналістів і влаштувати таку постановку. Вони ж це вже неодноразово робили, — зазначив Кулик.

-За останні тижні Росія перемістила свої військові ресурси з Ростова-на-Дону (у них там величезна багатоструктурна військова база) під Білгородом, навпроти Сум, Чернігова. Вони вже готові, просто чекають призову зайти. Якщо це буде так, як у Донецьку, Луганську — місцеві сепаратисти, плюс якісь групи «добробатів», однозначно, у них нічого не вийде. Якщо будуть задіяні збройні сили РФ, ви ж самі розумієте — наші сили нерівні, — додав прокурор.

Читайте також: Диверсанти здійснили спробу прориву поблизу Мар’їнки, 8 бойовиків загинуло

Джерело.