fbpx
Світ
Як у Португалії “засудили” українську красуню (фото)

Представниця української громади Португалії Наталія Федорчук зайняла друге місце в національному відборі конкурсу “Міс Європейська Португалія”, повідомляє СВІТUA

Українка впевнено лідирувала під час голосування серед користувачів всесвітньої мережі, проте буквально за годину до закінчення конкурсу в її найближчої конкурентки стрімко почали з’являтися нові голоси.

“Надіюся, всі ваші голоси будуть зараховані і журі візьме до уваги всі Ваші голоси. Неможливого бути не може! 550 голосів за останню годину виросло в конкурентки”, – написала на своїй сторінці в Facebook Наталія.

В підсумку, Маріанна Феррац набрала 6373 голосів, українка ж посіла друге місце із кількістю в 5941 голос.

Попри сумніви у справедливості такого результату, Наталія Федорчук не розчаровується. Зі своєї сторінки вона звернулась до всіх, хто підтримав її у важкій боротьбі.

“Хочу подякувати Вам, за підтримку, переживання… Все це – нічого, порівнянно з Вашою любов’ю і підтримкою. Ваші голоси не знали меж – голосували українці і не тільки в усіх країнах. Ми перемогли своєю чесністю і згуртованістю, а це – найголовніше в житті”, – написала Наталія.

Читайте також: ТАЛАНОВИТА КРАСУНЯ, ВЕРОНІКА МОРСЬКА! НЕЙМОВІРНО ЗАСПІВАЛА “БОЖЕ, УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ” (ВІДЕО)

Реклама

facebook