fbpx

Вживані автомобілі подешевшають на 50%

Швидше за все, ціни на вживані авто знизяться на 20% – це найбільш вірогідний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості уживаних машин складе 50%.

Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку. Такі прогнози надає Морган Стенлі, американський банківський холдинг, власник найбільшого брокерського бізнесу в світі.

На думку аналітиків, здешевлення вживаних машин буде тривати аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок з дуже «солодким» цінами. Експерти вважають, що доступна оренда машин та всілякі служби таксі (uber тощо), а також каршерінг роблять покупку особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає кількість тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання «чужих» машин та звільнення себе від обслуговування персонального авто.

До речі, в березні 2017 року зафіксовано рекордне зниження продажів нових машин в США, що є першим серйозним «дзвіночком» і результатом падіння акцій «Дженерал Моторс», Фіат Крайслер і інших автомобільних компаній.

Читайте також: З поливної труби і коліс від тачки: на Волині столяр зібрав унікальний літак (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page