fbpx

Визначено скільки зароблятимуть домашні працівники в Італії

Сума мінімального розміру заробітної плати на 2017 рік для домашніх працівників змінилася незначно. Мінімальна заробітна плата домашніх працівників в Італії встановлена угодою між ​​профспілками та Міністерством праці. У цьому році її розмір піднявся лише на кілька десятків центів, повідомляє Українська газета.

Нові розміри зарплати, нижче яких пропонувати у 2017 році буде незаконно, визначено Міністерством праці та профспілками (Federcolf, Filcams CGi, Fisascat, CISL і Uiltucs). Вони підписали Національну Колективну угоду про оплату домашньої праці.

Зарплати, загалом, залишилися незмінними. Беручи до уваги останні дані національного інституту статистики Італії (ISTAT) що стосуються вартості життя в Італії, зростання цін в країні за обліковий рік склав лише 0,1%.

Мінімальний розмір заробітної плати варіюється в залежності від кваліфікації працівника (від рівня А, присвоєного домашнім працівникам, які не мають досвіду роботи, до рівня DS, що присвоюється висококваліфікованим працівникам з великим досвідом та професійним дипломом), проживання разом або нарізно з роботодавцем, а також від робочого графіка (повна зайнятість неповний робочий день, присутність у нічний час).

Читайте також: Дочка заробітчанки із Прикарпаття стала “успішною” повiєю (відео)

 

Джерело.

You cannot copy content of this page