fbpx

Вифлеємський вогонь миру отримали українські полярники

Сьогодні нашим полярникам передали Вифлеємський вогонь миру, який вирушить на станцію “Академік Вернадський”. Запалену свічку отримав керівник майбутньої 27-ї УАЕ Юрій Отруба від учнів столичної школи 207 – представників скаутського формування “Епіцентр” Національної організації скаутів України.

Цей вогонь був привезений з Вифлеєма до Австрії, а звідти – до Польщі. Саме в польському Кракові його передали українським скаутам.

Тепер же на вогонь миру чекає довгий шлях до Антарктиди: його доставить туди 27-ма УАЕ навесні наступного року. Українські полярники запалять отриману свічку в Каплиці святого Володимира, розташованій на “Вернадському”.

“Дуже приємно отримати для українських експедицій цей символічний вогник миру і світла. На Різдво навіть в далекій Антарктиці він зігріватиме наші серця та єднатиме з рідними, близькими та загалом усім світом. Адже на цілий рік станція “Академік Вернадський” стає для нас другою домівкою, і мати такий незримий духовний зв’язок надзвичайно важливо для кожного зимівника”, – зазначив Юрій Отруба.

Щиро дякуємо нашим скаутам за такий чудовий подарунок до свят! Нехай мільйони вогників миру зігрівають кожного з нас, де ми не були б.

Національний антарктичний науковий центр

You cannot copy content of this page