fbpx
Світ
Все, що я хотіла би на Різдво – це щоби світ повернувся до нормального життя. Я не проти, якщо я не отримаю більше ніяких подарунків, у мене є все, що мені потрібно! Дівчинка з Англії написала листа до Санта-Клауса, який зворушив людей з усього світу

“Все, що я хотіла би на Різдво – це щоби світ повернувся до нормального життя. Я не проти, якщо я не отримаю більше ніяких подарунків, у мене є все, що мені потрібно!”

Дівчинка з Англії написала листа до Санта-Клауса, який зворушив людей з усього світу.

У світі, у Різдвяний вечір, усі діти чекають Санта Клауса і просять у нього іграшки, солодощі чи нові гаджети. Проте 8-річна дівчинка з Англії Кортні Вуд написала незвичного щиросердечного листа до Санта-Клауса, який зворушив тисячі людей.

«Дорогий Санто, все, що я хотіла би на Різдво – це щоби світ повернувся до нормального життя! Я не знаю, чи можна це зробити, але якщо Ви не можете це зробити, це нормально і я не ображуся. Я не проти, якщо я не отримаю більше ніяких подарунків, у мене є все, що мені потрібно. Дякую!”

Дівчинка таким чином попросила у святого благодійника припинення пандемії у світі.

Мама дівчинки знайшла лист доньки, коли прибирала у її кімнаті. Мама розповіла, що була дуже зворушена проханням своєї доньки. Адже в попередні роки дівчинка просила у Санти планшет чи іграшки, а тепер вона попросила, щоби просто повернулося попереднє життя.

Мама опублікувала лист доньки у соцмережах і він одразу знайшов тисячі прихильників. “Як красиво і водночас розриває серце”, – писали користувачі соцмереж під листом дівчинки.

Мама прочитала донечці слова підтримки від людей з усього світу. Тепер Кортні знає, що багато людей відчувають те ж саме, що й вона.

Дівчинка дуже зраділа таким теплим відгукам. Вона не очікувала, що їх буде так багато. Дівчинка впевнена, що Санта почув її прохання і вірить, що пандемія скоро закінчиться і усі повернуться до звичного життя.

Підготувала: Галина Андрусів