fbpx

Вражаючі ряди милиць біля усипальниці святого. Чудеса в Монреалі тривають

Одне з найбільш величних і відвідуваних місць в Монреалі  –  Ораторій Святого Йосипа. Щорічно його відвідує до двох мільйонів людей. У різні періоди часу тут бували мати Тереза, Папа Іван Павло ІІ і Далай Лама.

Історія  храму почалася в 1904 році, коли монах  Андре заклав маленьку капличку. Але вже через 11 років вона стала затісною, і було вирішено будувати великий собор, щоб він міг вмістити всіх бажаючих слухати проповіді ченця Андре.

Альфред Бесетт. При народженні батьки нарекли його Альфред. Будучи восьмою  дитиною в бідній родині, він  не бачив в житті нічого хорошого, четверо старших братів померли  в дитинстві. Та й сам Альфред хворів, тому мати жила в постійному страсі, боячись, що він теж не виживе. Коли йому виповнилося 9 років,  загинув батько, а через кілька років померла від туберкульозу і мати.

Залишившись в 12 років сиротою, він  заробляв на життя важкою працею, але через погане влаштовувався на легшу роботу – воротарем при  Нотр-Дам.

Альфреду було 25 років, коли він вирішив стати членом Святого Хреста, де отримав ім’я брат Андре.

Одного разу йому приснився сон, в якому Святий Йосип  сказав: “Андре, у тебе дар зцілювати – іди й лікуй людей”. З цього моменту все життя ченця змінилася. Спочатку він лікував дітей, їхніх батьків, багато з яких позбавлялися від тілесних і душевних недуг.

Коли батьки учнів стали все частіше висловлювати своє незадоволення, що Андре приймає у себе не тільки звичайних хворих, але й заразних, йому довелося шукати нове місце для стражденних.

Так почався будівництво каплиці.

Брат Андре мріяв про величний соборі, який і почали зводити в 1929 році, але побачити його Андре не судилося. Через 8 років після початку будівельних робіт монах помер, проживши 92 роки.

Читайте також: Молитва Святій Марті: помоліться, і все збудеться

Сьогодні під величним куполом, який височить на 124 метра над містом, проходять мільйони вірних. З будь-якої точки Монреаля можна побачити цей чудовий пам’ятник архітектури і святе для всіх католиків місце. Від підніжжя гори до самого входу в храм веде 278 сходинок, які паломники долають на колінах, щоб поклонитися могилі Святого Андре.

Всередині самого собору можуть розміститися до 10 тисяч прихожан. Тут влаштовано багато приміщень для паломників, музей монаа Андре, а також музей Ораторія. За багаторічною традицією зцілені залишають біля усипальниці Святого своїх милиці.

Джерело.

You cannot copy content of this page