fbpx

Воля! Таке коротеньке слово, має лише чотири букви. Але воно надзвичайне.

Воля! Таке коротеньке слово, має лише чотири букви. Але воно надзвичайне! Можливо не всі розуміють його цінність та важливість. Не усвідомлюють, що воно собою представляє. Бо завжди були вільними і для них це буденно та належно. Ніякого чуда чи сили в ньому не бачать та не відчувають.

Для українців це слово має дуже високу ціну. Воно, як мрія! Не важливо, похилого віку, молодий чи зовсім юний мешканець чи жителька України, одинаково сприймають, майже магічне слово. Воля! Це все що потрібно Україні тепер і потрібно було завжди. Саме за волю, не жаліли і не жаліють життя і йшли та йдуть і сьогодні, на такі героїчні вчинки, які в інших країнах навіть не змогли б придумати. А тут, це вчинки! Не просто фантазії, не якісь там думки, які за деякий час зникнуть, не побачивши світ, і забуде сам їх власник. Це реальні відчайдушні діі, які змінюють, а також зміцнюють людей.

Заради омріяної волі українці можуть все, вони готові на нові подвиги та зміни! І вже точно не відступлять від мети ще своїх предків!

Воля! Таке величне і благородне слово! Воно манить і обітцяє щось нове і незвідане, але таке прекрасне і чудове. Своїм змістом підсолоджує і збагачує уяву тих, хто за неї бореться, тих хто прагне її і крізь терня до неї йде. Воля — це велике майбутнє України!

Галина Мазурик, “ВОЛЯ”

You cannot copy content of this page