fbpx

Volkswagen заплатить американцям $15 млрд через викиди

Німецький автоконцерн Volkswagen виплатить більше $15 млрд для врегулювання позовів в рамках “дизельного скандалу” у США
Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Volkswagen направить до $10,033 млрд на реалізацію програми, яка передбачає усунення порушень в автомобілях з дизельним двигуном, або викуп транспортних засобів і припинення лізингових угод, а також виплату компенсацій автовласникам.

Програма стосується приблизно 460 тис. автомобілів Volkswagen і 15 тис. автомобілів Audi, які використовуються в США в даний час.

Витрати на її реалізацію будуть залежати від того, який варіант вирішення проблеми вибере кожен з автовласників, проте їх загальний обсяг не перевищить $10,033 млрд, відзначають в Volkswagen.

Незалежно від обраного клієнтом варіанту, кожен отримає певну грошову компенсацію від Volkswagen, яка складе від $5,1 тис. до $10 тис.

Читайте також: Ніч на 28 червня встановила перший температурний рекорд цього літа у Києві

Повідомляється, що Volkswagen протягом 3 років направить $2,7 млрд до Фонду ліквідації екологічних наслідків заниження автоконцерном реальних показників викидів шкідливих речовин, при цьому керуючий фонду буде призначений судом.

Volkswagen зобов’язався витратити ще $2 млрд протягом 10 років на ініціативи зі створення екологічних транспортних засобів в США.

Volkswagen почне виконувати умови угод не раніше осені 2016 року.

Сукупний розмір компенсацій стане найбільшим в історії автомобільної галузі.

Джерело.

You cannot copy content of this page