fbpx
Політика
Влада зробила черговий крок до повної здачі Донбасу агресору – Тягнибок

Лідер «Свободи» Олег Тягнибок прокоментував останню зустріч представників «нормандської четвірки», які вкотре фактично завершилася у нічию.

«Берлінські перемовини» стали черговим кроком на шляху до повної здачі Донбасу агресору. Ми попереджали, що так буде. Україні треба наполягати на зміні «нормандського формату» на «будапештський», із залученням США та Великої Британії. Хоча до американських президентських виборів активності США в українському питанні очікувати не варто», – зауважив Тягнибок.

Він нагадав, що після підписання Мінських домовленостей про припинення вогню Кремль щоденно їх порушував. За час так званого перемир’я вбито сотні українських військових і цивільних, захоплено квадратні кілометри нашої території. Фактично Україна виконує Мінські домовленості в односторонньому порядку.

«Натомість, влада називає це своїм «здобутком». Найцинічніше, що фактичну капітуляцію влада піарить як «довгоочікуваний мир». Це не мир – це продовження війни на роки, на десятиліття. Бо Путін не просто вже визнає присутність своїх військ на Донбасі. Він має нахабство шантажувати, що не забере московських найманців, допоки не виконають його основної вимоги – повної легалізації влади терористів», – наголосив у своєму Facebook очільник «Свободи».

За його словами, російська влада і далі продовжуватиме контролювати окуповані території через своїх посіпак, фактично проведе вибори і надасть терористам офіційного статусу, а тягар фінансування, згідно з тим-таки «Мінськом», вішає на шиї українців.

«І все це – за благословення «змученого» Заходу і безхребетності української влади. Повну відповідальність за соціально-економічну ситуацію на окупованих територіях, відбудову знищеної інфраструктури, компенсацію за загиблих має нести окупант – Росія», – підкреслив Тягнибок.

Крім того, він зауважив, що Україні треба припинити будь-які дипломатичні і економічні відносини з агресором та окупованими територіями до часу їх повного визволення, проте «кишенькові політпроекти, які тимчасово при владі в Україні, так не діятимуть», оскільки представляють не інтереси народу, найкращі представники якого кладуть свої життя і здоров’я на фронті, а групки олігархів.

«Олігархів, які далі продовжують бізнес з агресором, яким кілька власних мільйонів важливіші за країну та національну гідність. Для всіх уже очевидно, що ця влада не має ані рішучості, ані бажання боронити інтереси України. Ця влада спроможна лише вести кулуарні торги з Кремлем, запроваджувати бутафорні санкції та торгувати Україною у своїх меркантильних інтересах. Основне завдання для українців після вчорашньої зустрічі – не дозволити владі погодити невигідну для України дорожню карту», – зазначив політик.

Читайте також:  Бюджет на 2017 рік – бюджет ліквідації української нації, – Тимошенко (відео)

Джерело.

facebook