fbpx
Політика
Бюджет на 2017 рік – бюджет ліквідації української нації, – Тимошенко (відео)

Бюджет на 2017 рік є продовженням злочинної стратегії влади, яка вимиває гроші зі скарбниці через кримінальні оборудки, знекровлює місцеві бюджети, знищує освіту та охорону здоров’я.

Про це лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

“У жодному разі не можна ухвалювати бюджет-2017. Оскільки це бюджет знищення української нації, бюджет ліквідації половини населення України!” – наголосила вона.

Голова партії обурена ліквідацією усіх пільг для чорнобильців, афганців, хворих, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, самотніх мам, а також мінімальною зарплатою на рівні 50% від прожиткового мінімуму.

Юлія Тимошенко впевнена, що влада будує поліцейську державу, адже правоохоронці отримують зарплату – 19 тис. грн, а вчителям у перші роки роботи пропонують оклади 2 тис. грн.

Політик наголосила, що уряд, пропонуючи такий бюджет, продовжує політику “знекровлення місцевих бюджетів та централізації видатків”.

“Як і в минулі роки, ведеться стратегія на зачистку місцевих бюджетів: не дається власна дохідна база селам, селищам і містам районного підпорядкування – усі гроші скеровуються в центральний та обласні бюджети”, – уточнила Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” звернула увагу на “ноу-хау уряду, який уперше за 25 років передає на місцевий рівень фінансування охорони здоров’я та освіти”.

Читайте також: Юлія Тимошенко шокувала пасажирів авіарейсу, з’явившись в економ-класі та ще й у хвості літака (фото)

Такі наміри Юлія Тимошенко вважає злочинними, адже “цей тягар в 16 мільярдів гривень ляже на місцеві бюджети, яких позбавили дохідної бази”.

“Це бюджет не децентралізації, а бюджет повної централізації всіх видатків і зачищення місцевого самоврядування. Я думаю, що цим бюджетом у стратегічній перспективі чинна влада планує зменшити кількість людей, які мешкають в Україні, мінімум на 10 мільйонів громадян. Вони просто зачищають українців, тому цей бюджет є абсолютно неприйнятним!” – підсумувала голова фракції.

Джерело.

facebook