fbpx
Політика
Візовий режим з Росією: більшість фракції Порошенка – проти

Парламентська фракція “Блок Петра Порошенка” може предметно обговорити ініціативу про введення візового режиму з Росією і сформувати позицію по ній на своєму засіданні в четвер, 25 травня.

Про це за результатами засідання фракції БПП заявив заступник керівника цієї фракції Олексій Гончаренко, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Було попереднє обговорення. Ніякі рішення не приймалися, тому що такого пункту поки немає до порядку денного на тиждень. Можливо, ми повернемося до обговорення цього питання в четвер”, – сказав нардеп.

Читайте також: Вибори президента: у Порошенка і Тимошенко з’явився несподіваний конкурент

Водночас він зазначив, що низка членів фракції висловили застереження про наслідки в разі запровадження візового режиму з Росією.

“Сьогодні звучали думки. Більшість висловлювалася проти такої ініціативи їхніх колег, які озвучували (свою позицію щодо цього питання). Але жодних рішень ми не приймали”,– сказав Гончаренко.

Політик додав, що депутати також висловлювали сумніви в можливості втілити в життя візовий режим з Росією. Адже Україна не контролює ділянку спільного кордону.

Крім того, за словами Гончаренка, очевидно, що Росія в такому випадку теж запровадить візи для українських громадян. В такому випадку доведеться відкрити російські консульські відділення в обласних центрах, де утворюються великі черги.

Читайте також: Блискуче. Як я отримав біометричний паспорт

“Тим самим ми дамо їм можливість відрізати наших громадян в Криму. Про це говорив пан Рефат Чубаров. І багато інших питань. Для багатьох українців це буде проблема – отримати ту візу”, – додав заступник голови фракції БПП.

Нагадаємо, ЗМІ опублікували інформацію про те. що вже цього тижня Верховна Рада може проголосувати за введення візового режиму з Росією.