fbpx

Вірус чикунгунья: за тиждень у Делі померли 5 осіб

Щонайменше п’ять осіб померли від лихоманки чикунгунья в національному столичному окрузі

Делі за тиждень, передає УНН з посиланням на Times of India.

Лікарі округу, що об’єднує декілька населених пунктів, в тому числі столицю країни Нью-Делі, офіційно оголосили про спалах цього захворювання. Тим часом, незважаючи на те, що влада повідомляє приблизно про 1 тис. хворих, столичні лікарні вважають, що в реальності хворих значно більше.

“За 20 років клінічної практики я не стикався з такою хвилею випадків чикунгунья. Попри те, що нам відомо, цей вірус викликає важкі симптоми, особливо серед літніх людей”, — пояснив доктор Суранджіт Чаттерджі, старший консультант одного з найбільших медичних закладів столиці “Аполло Хоспитал”. Індійські медики вважають, що вірус міг мутувати і стати небезпечнішим.

Як правило вірус чикунгунья, розповсюджуваний москітами, чия чисельність різко зростає в сезон дощів, протікає без особливих ускладнень, і становить небезпеку переважно для дітей і літніх людей. Проте цього разу, за словами індійських лікарів, всі інфіковані переносять захворювання важче, ніж раніше.

Крім того, за інформацією Times of India, в Нью-Делі відзначено зростання захворюваності та іншими інфекціями, які розносять москіти, в тому числі на лихоманку Денге та малярією.

Читайте також: Дівчині на голову під час прогулянки впала трикілограмова риба (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page