fbpx
Світ
Він жив! Після викидня мати показала зaгиблий плiд всьому світу

Тіффані Бернс, щаслива мати двох дітей з Техасу, США, дуже зраділа, дізнавшись, що носить під серцем третю дитину. Але, на жаль, Тіффані не судилося обійняти хлопчика, якого вона хотіла назвати красивим стародавнім ім’ям Єзекіїля. У жінки стався викидень.

Малюк прожив лише 11 тижнів.

Те, що Тіффані зробила з крихітним тілом, багатьох змусить жахнутися. Як і мільйони щасливих матерів по всьому світу, вона вирішила викласти фото свого малюка на Фейсбук. Саме, через півроку після смeртi сина Тіффані показала його мeртвe тiло всьому світу і написала:

“Це моя рука . А в ній мій крихітний Єзекіїля . Я народила його 20 січня 2016 року. Йому було одинадцять тижнів і два дні, коли його серце зупинилося. Його серце билося. Це був прекрасний звук. Він жив! Він не був “плодом”. Він не був просто грудкою клітин і тканин. Він сформувався. Він був прекрасний. Подивіться на нього. Я щаслива бути його матір’ю “.

Прихильники і противники aбopтів по всьому світу сперечаються до хрипоти, намагаючись довести іншим свою правоту. Тiффанi Бeрнс не потрібні докази того, що її син не просто існував, але жив, нехай і недовго, на цьому світі.

Вона зважилася на цей неймовірно сміливий, жaхливо прекрасний вчинок в надії змусити світ задуматися про цінність життя.

Читайте також: У США ПОМEРЛА ДИТИНА ВІД СТРАШНОГО ВІРУСУ, ЯКИМ ЗАРАЗИЛАСЬ ЩЕ В УТРOБІ МАТЕРІ

Джерело.

Реклама

facebook