fbpx

Відома кінокомпанія у своєму серіалі показала українку малоосвіченою злодійкою (відео)

Відома кінокомпанія у своєму серіалі показала українку малоосвіченою злодійкою. Міністр культури Олександр Ткаченко обурився і написав лист у компанію. Що йому відповіли?

Карикатурний стереотипний образ українки обурив українських користувачів та навіть Міністра культури Олександра Ткаченка, який написав листа у Netflix.

З чого усе почалося?

Наприкінці грудня на відомому стрімінговому сервісі Netflix вийшло продовження відомого серіалу “Емілі у Парижі” про пригоди молодої американки у французькій столиці. У одній із серій є епізод, де американка знайомиться з українкою з Києва на ім’я Петра.

Блондинка з України має характерний акцент і специфічний смак до одягу, але дівчата швидко знаходять спільну мову. За сюжетом, дівчата опиняються в магазині брендового одягу, де Петра цупить для себе та Емілі одяг і виводить нову подругу на вулицю.

Коли Емілі намагається присоромити Петру та просить її повернути все в магазин, та обурено відповідає: “Ти що, здуріла, я не можу такого зробити. Мене за це депортують”. Тоді Емілі вириває в неї одяг і йде до магазину сама.

відео 1+1

Такий карикатурний стереотипний образ українки обурив українських користувачів та навіть Міністра культури Олександра Ткаченка, який написав листа обурення у Netflix.

“В „Емілі в Парижі“ маємо карикатурний образ українки, який є неприйнятним. А з іншого боку – ще й образливим. Такими бачитимуть українців за кордоном? Які крадуть, хочуть отримувати все безкоштовно, бояться депортації?” – написав Міністр.

Американська компанія швидко дала дипломатичну відповідь.

“Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки”, – поділився Міністр.

Також Ткаченко надіється, що в майбутньому компанія враховуватиме такі моменти і подібного більше не повториться, адже йдеться про імідж українців за кордоном.

You cannot copy content of this page