fbpx
Світ
Відносини розірвані: в королівській родині Британії розгорівся скандал

У королівській родині Великобританії стався скандал. Як повідомляють британські ЗМІ, мачуха принца Вільяма Каміла Паркер-Боулз розлютила Кейт Меддлтон своїми висловлюваннями щодо психiчного здоров’я зaгиблoї принцеси Діани.

Кажуть, що Кейт Міддлтон була в люті через одну лише думку, що хтось, начебто саме Каміла Паркер-Боулз, назвала Діану психiчно хворою.

Журналісти відзначають, що Камілла – остання людина, якій можна було б давати будь-які коментарі щодо пoкійної принцеси Діани. “Врешті-решт, вона була третьою людиною в шлюбі принца Чарльза і принцеси Діани”, – пише видання Сelebrityinsider.

Британські медіа відзначають, що Камілу дратує постійна увага ЗМІ до принцеси Діани. До 20-річчя зaгибелi принцеси (31 серпня), Діана знову буде згадуватися набагато частіше, ніж би того хотілося Паркер-Боулз.

У пресі будуть багато говорити про її життя, cмерть, відносини з принцом Чарльзом. У свою чергу, це дуже невигідно Камілі, яка останні кілька років намагається пом’якшити свій образ в очах британців і відбілити репутацію.

Подейкують, що принцесі Діані, рівно як і Герцогині Кембриджській Кейт, було важко знайти своє місце в королівській родині. Діана відчувала себе самотньою і ізольованою, відразу після народження Вільяма в 1982 році. Ні з ким не спілкуючись, Діана намагалася приховувати свої почуття перед королівською родиною, але у неї не виходило. Вона відкрито плакала перед ними, на що отримувала коментарі про свій нестабільний стан.

Читайте також: Головна світська подія року: молодша сестра герцогині Кембриджської вийшла заміж (фото)

Ця ситуація з роками тільки погіршувалася і про її психiчне здоров’я говорили і друзі Чарльза, і його коханка Каміла Паркер-Боулз. Каміла навіть висміювала Діану і її проблеми за зачиненими дверима.

Незважаючи на не дуже гладкі відносини Кейт і Вільяма, герцогиня Кембриджська відчайдушно захищає репутацію зaгиблoї Діани.

Джерело.