fbpx
Світ
Відчуття єднання своїх: українці запустили у Фейсбуці патріотичний флешмоб

Уже другий день поспіль стрічка Facebook майоріє синьо-жовтими прапорами – українці запустили патріотичний флешмоб. Користувачі соцмережі встановлюють на свої аватарки синьо-жовті прапори, як нагадування про те, що наша країна – єдина.

Серед учасників флешмобу багато журналістів, співаків, акторів, громадських діячів, зокрема: письменниця Оксана Забужко, заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ ПЦУ Євстратій Зоря, музичні виконавці Сергій Танчинець, Світлана Тарабарова; а також Ірма Вітовська, Євген Нищук, журналістка Мирослава Барчук, Євген Глібовицький та багато інших.

Українці вважають, що такий флешмоб дійсно єднає Україну та її громадян.

Журналістка Мирослава Барчук додала, що її стрічка у соціальній мережі вся у прапорах. Телеведуча розповіла, що її “розриває від вдячності і захоплення”, що вона знову бачить, як українська спільнота мобілізується.

“Знову, як вісім років тому, те саме вражаюче, ні з чим незрівнянне, до щему, до сліз зворушливе і потужне відчуття єднання своїх. Знак одне одному, що ми всі відчуваємо історичний момент”, – написала Мирослава Барчук.

“Оці аватарки з прапором повертають відчуття, що не акцентувалися з часу Майдану. В них і єдність різностей, яка, хоч не виставлялась на вітрину, незримо була присутня всі ці роки. І вже зріліша стриманість форми. І розуміння неймовірної сили, яка стоїть за кожною декларацією любові”, – написав журналіст та політолог Євген Глібовицький.

До флешмобу також приєднуються громадяни інших країн, які сьогодні підтримують Україну.