fbpx
Світ
Ведичний гороскоп: на які знаки Зодіаку чекає багатство

Ведичний гороскоп вважається одним з найбільш точних, оскільки заснований на аналізі річної і натальної карт. Фахівці ведичної астрології (Джйотиш) підготували прогноз для кожного з 12 знаків Зодіаку на 2021 рік.

Для Овнів цей рік принесе удачу в шлюбі і стосунках. Всі обставини і перипетії вказують на те, що ви отримаєте найважливіший досвід життя. Ви проводитимете більшу частину часу в родині, що буде формувати основу вашої особистості. У бізнесі вас також чекає успіх і прибуток, хоч початок року міг видатися складним. Набагато виразніший прогноз буде для тих представників знаку, яким за 28 років. Це як раз той вік, коли ви починаєте пізнавати і розуміти себе.

Тельці в цьому році будуть середньо багаті і щасливі через деякі непорозуміння з близькими і рідними. Вас чекає гарна робота, перемога над ворогами і допомога від кузенів по материнській лінії. У колективі у вас складуться хороші стосунки, ви отримаєте чудову можливість послужити іншим людям. Можливо, через невеликі проблеми зі здоров’ям у вас з’явиться інтерес до цілющих практик.

Близнюки в цьому році зрозуміють, що робота – життєво-важливий фактор, а хороші заробітки це єдиний шлях до багатства. Втім, благополуччя в матеріальній сфері до вас буде приходити повільно, після наполегливої ​​роботи. Позначаться деякі труднощі по частині здоров’я, закону і родинних зав’язків з членами сім’ї по материнській лінії. У вас з’явиться інтерес до самовдосконалення.

Рак в цьому році може стати власником спадщини: отримає власні будинок, землю, автомобіль та інше нерухоме майно. Це підвищить ваш соціальний статус і принесе популярність. Крім цього очікується отримання наукового ступеня та інтерес до остаточного звільнення від проблем. Життя на вас чекає довге завдяки міцному здоров’ю і духовності.

У Левів може спостерігатися притуплена свідомість (можливі труднощі в навчанні або роботі, що вимагає кмітливості), але ви проживете довге життя і станете багатим. У цьому році ви отримаєте вигоду від доходів свого партнера або страхових компаній. Щоб підвищити свої доходи, остерігайтеся вкладення грошей в незаконні справи і не нехтуйте молитвами.

Діва отримає багатство взамін на погані взаємини з рідними і заздрість ворогів. Удача не буде для вас легкою. В цьому році можуть чекати деякі неприємності з батьком, на лікування якого може піти частина ваших накопичень. Ви отримаєте хорошу посаду, якщо продовжите багато працювати. Не сподівайтеся на подорожі – їх буде мало.

Терези можуть відчувати брак сил протягом року і за підсумками року можуть розраховувати на невеликий добробут. Зате вам досить просто буде досягти успіху в любові: стосунки з коханою людиною можуть перейти на наступний рівень, імовірне укладання шлюбу. Остерігайтеся бути втягнутими в незаконну фінансову діяльність, також є ризик втратити частину майна.

Скорпіон матиме мінливий дохід, якщо буде продовжувати ворогувати з людьми і не стане жалісливим. Не нехтуйте своїми сімейними обов’язками. Відкрийте світу свою праведність, навчіть інших тому, що знаєте самі. Тоді вам відкриється успіх в професії, з’являться можливість подорожувати і займатися вдалими капіталовкладеннями.

Стрільці будуть повністю поглинені просуванням власних цілей і можуть відчувати деяку неприязнь до оточуючих людей і зустрічей з друзями. Вам не варто розраховувати на допомогу старших і колег. Через гордість можуть бути проблеми з керівництвом. Удача може супроводжувати за кордоном, далеко від дому, якщо ви будете суворо вірні своїм принципам. Багатство може прийти до вас тільки завдяки вашим же зусиллям.

Козероги будуть амбіційні і відважні, немов леви. У всьому буде супроводжувати удача. Завдяки вашому розуму, повазі з боку людей і підтримці сім’ї ваші власні зусилля увінчаються успіхом. Можливо, вас чекає матеріальна вигода в кар’єрі, пов’язаній з музикою, танцями або акторським ремеслом.

Водолій буде компетентний в різних видах діяльності. Є ймовірність виконання всіх бажань. Ви будете отримувати гроші від інвестицій. Крім багатства зможете насолоджуватися спілкуванням з рідними, літературними заняттями, захоплюючими пригодами. Гроші в основному будете заробляти завдяки публічним виступам, публікаціям, музиці, математиці, промисловості.

Риби можуть відчувати деякі труднощі з професією, однак отримають доходи від партнера по шлюбу, заповітів або страхових компаній. Ви володієте різнобічними знаннями і завжди залишаєтеся життєрадісними. Це допоможе деяким представникам знака досягти успіху в кар’єрі, спорті або політиці.

Фото ілюстративне.