fbpx

Вдівець: Лікарі не можуть встановити причину смерті молодої вчительки

Убитий горем батько розповів, як його дівчина втратила свідомість і померла після того, як вийшла зі школи, де вчилися їхні доньки-близнючки. Вона впала прямо на автомобільній парковці біля будівлі і лежала на землі до того, поки прибула швидка допомога, пише chroniclelive.co.uk

“Коли мені подзвонили зі школи і повідомили про те, що трапилося, я відразу ж помчав туди. Я бачив, як Лізі робили штучне дихання. Я назвав імена наших дочок, щоб вона почала дихати, але нічого не допомогло”,- розповів Гевін Кальверта

Весь час, поки 35-річна Ліза Келлі лежала на землі, її чоловік Гевін Кальверта пробув з нею. Протягом двох місяців родині довелося чекати відповіді на питання, чому молода і здорова Ліза так раптово померла.

Спочатку лікарі підозрювали, що у неї була аневризма або крововилив в мозок, але результати проведених тестів не підтвердили цих версій. Розслідування у справі про те, що ж стало причиною смерті дівчини, до цього часу триває.

Читайте також: Хвора на рак американка відсудила у компанії Johnson & Johnson $110 млн компенсації

Пара познайомилася в 1999 році, і за той час, що вони були разом, Лізі часто доводилося чекати цивільного чоловіка з відряджень. Незадовго до раптової смерті жінки вони нарешті вирішили провести відпустку всією сім’єю. Містер Кальверта навіть хотів зробити пропозицію своїй коханій, з якою був нерозлучний з підліткового віку, але доля завдала занадто жорстокий удар.

Ліза працювала в школі в Саут-Шилдс, в якій навчаються її дочки. Колеги і діти дуже любили молоду викладачку.

 

You cannot copy content of this page