fbpx

Вчителька в Празі на уроці розповідала, що люди в Бучі – то актори. В той момент на уроці була дитина з України

Вчительку чеської мови в усунули від проведення занять після того, як вона замість вивчення чеської взялася вчити дітей російської пропаганди.

Мартіна Беднаржова викладала в школі “На Длоугем Лану” в 6-му районі Праги.

“Вчителька замість викладання свого предмету зосередилася на розповіді про те, що в Бучі “ті люди – просто актори”, що “Україна почала ядерне озброєння”, а інформацію необхідно брати з конспірологічних веб-сайтів”, – пише видання «Блеск».

На уроках Беднаржова схвалювала вторгнення військ РФ в Україну та поширювала військову пропаганду ворожої держави. Плела абсолютні нісенітниці про те, що “за Мінськими угодами Україна отримала від рф 900 мільярдів доларів за те, що ніколи не вступить у НАТО і віддасть ядерну зброю, а вже у 2016 році не мала з тих грошей нічого”.

Керівництво школи вирішило відсторонити педагогиню, коли інцидент став відомим завдяки 18-хвилинному відео, яке таємно записали школярі 8-го класу.

“Про це вчителька розповідала в класі, де на першій парті сиділа дівчинка з України, яка там все це на власні очі бачила”, – підтвердила директорка школи Рената Редлова.

Вчителька вирішила виправдатися тим, що “мета цього уроку полягала в тому, щоб учні вчилися орієнтуватися в доступній інформації, сприймати поляризацію суспільства та іншу думку як належну, що їм не загрожує, вміти працювати з цим і не засуджувати”.

Після прослуховування запису такої лекції дирекція школи одразу ж оголосила про недопуск вчительки до навчання дітей. Наразі стоїть питання про звільнення прибічниці Росії та розірвання з нею трудових відносин.

Також поліція та прокуратура перевіряють, чи не був порушений закон Беднаржовою.

Фото: головне фото видання «Блеск».

04/26/2022

You cannot copy content of this page