fbpx
Події
Вбивство в ефірі телешоу: соцмережі обурилися жорстокою розправою над змією

В ефірі програми “Майстер шеф” вбили неотруйну змію, яка є домашнім улюбленцем.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив провідний біолог-методист Київського зоопарку Сергій Григор’єв.

“Вчора в програмі” МастерШеф – СТБ “вбивали змію … відрізали живій голову, знімали шкуру. Сьогодні мені подзвонив один старий знайомий і розповів, що цю саму змію він виростив. Це домашня, ручна змія, гібридний неотруйний полоз якого у нього купили пристойні на вигляд люди. він довго їм розповідав, як за нею необхідно доглядати, чим годувати. Ця змія – домашній улюбленець, такий же, як кішка, собака або хвилястий папужка. Що робити, запитав він мене … Якби він знав, для чого її купують, ні за що б не віддав вирощену власноруч змію “, – написав він.

Микола, який продав змію представникам програми, розповів, що захоплюється розведенням рептилій і земноводних з дитинства, а по продажах працює з дівчиною-посередником, передає “Країна”.

“В черговий раз вона мені зателефонувала і сказала, що є люди, які готові купити земноводних для зйомок, а потім віддадуть в зоопарк”, – повідомив він.

За його словами, прийшли “пристойні люди” і у нього купили 5-6 змій за ціною 800 грн.

Микола також додав, що був шокований, коли побачив, як його змій вбивають в прямому ефірі.

“Це гібриди – їх більше ніде не може бути, вони тільки мої, я їх вирощую з народження, і я їх не переплутаю. Навіть якщо не мої, просто показувати – це звичайно не собачка або кішечка, але не можна так відкрито вбивати тварин”, – заявив він.

Читайте також: “Лицемірний цинізм зашкалює”: в мережі виник скандал через ефір СТБ

Джерело.

Related Post

facebook