Політика
Важливі докази злочинів Росії в Україні опублікувала газета Die Zeit

Доказів агресії Кремля в Криму та на Донбасі стає все більше – і ця інформація активно публікується іноЗМІ.

Відома німецька газета Die Zeit опублікувала журналістське розслідування, що доводять провину Росії в розв’язанні війни на сході України. Про це йдеться у відповідній статті видання, , повідомляють Патріоти України.

У газеті вийшов матеріал під назвою «Весела пропаганда і ненависть по команді», в якому журналісти, посилаючись на зміст раніше опублікованих «Миротворцем» електронних листів «міністерства інформації ДНР», роблять висновок, що війну розв’язала РФ.

«Лідери» народних республік» в Донецьку і Луганську, що не визнані світовим співтовариством, хочуть приєднатися до Російської Федерації. До цих пір російський президент неодноразово заперечував, що ополченці працюють на Москву. Але витік з електронної пошти показує, що фактично ополченцями управляє російське командування», – сказано в статті.

Німецькі журналісти розкрили читачам методи, використовуючи які Москва навмисно культивує образ Заходу як ворога на території східної України. Також у статті зазначається, що «республіки» в унісон з російськими кураторами безпідставно звинувачують Україну в невиконанні Мінських угод.

Читайте також: Геноцид українців руками євреїв Лазаря Кагановича, Генріха Ягоди та інших

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook