fbpx

Геноцид українців руками євреїв Лазаря Кагановича, Генріха Ягоди та інших

Чи має право президент Ізраїлю звинувачувати українців у знищенні єврейського народу? Так само, як і поляків, чехів та представників інших народів, окупованих нацистами під час Другої світової. Бо так чи інакше в каральних загонах Гітлера були представники поневолених народів. Це правда.

Як і правдою є те, що Лазар Каганович, Мендель Хатаєвич, Зіновій Кацнельсон, Яків Камінський, Ізраїль Івановський, Генріх Ягода причетні до організації геноциду українців 1932-1933 років. Але я собі не уявляю, щоб хтось з перших осіб України заявив у Кнесеті, що євреї знищували наш народ.

Найголовніше те, що українці на четвертому місці за кількістю Праведників народів світу. Враховуючи, що вся Україна була окупована фашистською Німеччиною, така велика кількість Праведників – це далеко не виняток. І цей факт говорить про наш народ набагато більше, ніж ми можемо сказати самі про себе, намагаючись розвіяти радянські історичні міфи.

Але справедливості заради цей інцидент показує, до чого докерувалися за два роки. Україна як держава на світовій арені настільки слабка, що кожен бажаючий може нас принизити у нашому ж домі. А наше керівництво нагадує бомжа, якого навіть останній слабак і невдаха вважає своїм обов’язком вдарити або образити. Але, очевидно, владу це влаштовує – головне, щоб милостиню подавали і не заважали красти металобрухт.

Читайте також: Трагедія, яка забрала 150 тисяч життів. Минає 75 років від початку розстрілів у Бабиному Яру

Джерело.

You cannot copy content of this page