fbpx

Вагітна Собчак зворушливо привітала чоловіка з днем народження (фото)

Російська журналістка і телеведуча в черговий раз зізналася чоловікові в коханні.

Сьогодні, 10 вересня, чоловіку Ксенії Собчак Максиму Віторгану виповнилося 44 роки. З цієї нагоди любляча дружина, яка готується вперше стати мамою, розмістила на своїй сторінці в Instagram зворушливе привітання.

“У кохання начисто відсутній був сенс. Але зате воно надавало сенс всьому іншому. Воно зробило моє серце легким і порожнім, як повітряна куля. Я не розуміла, що зі мною відбувається. Але не тому, що стала дурнішою – просто в тому, що відбувається нічого не треба було розуміти. Можуть сказати, що така любов неглибока. А по-моєму, те, в чому є глибина – вже не любов, це розрахунок або шизофренія “. Дякую тобі за все! Яке ж щастя, що ти все-таки існуєш! Більшу частину свого життя я думала, що тебе, як і Діда Мороза, просто придумали люди. Але ти є. Мій Єдиний і Неповторний Максим Віторган, з Днем Народження! “, – Написала Ксенія, використавши цитату з книги Віктора Пелевіна Священна книга перевертня.

Крім цього, напередодні телеведуча опублікувала відео, на якому добре помітний її кругленький живіт. Для багатьох підписників це стало несподіванкою, так як повідомлення ЗМІ про вагітність Собчак багатьма сприймалися як чергова “качка”.

Читайте також: Собчак вперше відкрито показала вагітний животик (фото)

“В любви начисто отсутствовал смысл. Но зато она придавала смысл всему остальному. Она сделала моё сердце лёгким и пустым, как воздушный шар. Я не понимала, что со мной происходит. Но не потому, что поглупела — просто в происходящем нечего было понимать. Могут сказать, что такая любовь неглубока. А по-моему, то, в чём есть глубина — уже не любовь, это расчёт или шизофрения.” Спасибо тебе за всё! Какое же счастье,что ты все-таки существуешь! Большую часть своей жизни я думала,что тебя,как и Деда Мороза,просто придумали люди. Но ты есть.Мой Единственный и Неповторимый. @mvitorgan , c днем рождения!

Фото опубликовано Ксения Собчак (@xenia_sobchak)

Джерело.

You cannot copy content of this page