fbpx
Політика
В Україні з’явилося нове свято

Президент України Петро Порошенко підписав указ “Про відзначення у 2016 році Дня Переваги та Свободи”.

Указ спрямований на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини і європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей.

“День гідності і свободи відзначається 21 листопада – день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року і Революції гідності 2013 року. Президент доручив уряду створити організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2016 році Дня гідності і свободи, залучаючи до його роботи представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, активних учасників революційних подій, представників громадської організації “Сім’я Героїв Небесної сотні”, організацій громадянського суспільства, вітчизняних вчених “, – йдеться в повідомленні.

У цей день також буде відзначено мужність і героїзм учасників військової спецоперації в Донецькій і Луганській областях, волонтерів, інших патріотів, які відстоюють територіальну цілісність України, захищають надбання Революції Переваги.

Читайте також:МЕДИКИ ВИЯВИЛИ НЕПЕРЕБОРНІ НАСЛІДКИ КЕСАРЕВА ДЛЯ ДІТЕЙ

Указ також містить ряд доручень уряду, спрямованих на гідне відзначення згаданих річниць, зокрема вирішення питання виділення земельної ділянки в Києві для будівництва меморіалу Героям Небесної сотні, забезпечення діяльності Національного “Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції Переваги”.

Джерело.

facebook