fbpx
Дозвілля
Медики виявили непереборні наслідки кесарева для дітей

При кесаревому розтині в кишечник дитини потрапляють бактерії, що змінюють швидкість обміну речовин.

Народжені за допомогою кесаревого розтину діти частіше страждають на ожиріння у дорослому віці. Такого висновку дійшли медики з Гарварда.

Діти, які з’явилися на світ за допомогою хірургічної операції розрізу матки, в середньому на 15 відсотків частіше в дорослому стані будуть страждати на ожиріння в порівнянні з тими, хто народився стандартним, тобто в….льним способом, кажуть вчені.

Причину виникнення негативних наслідків вчені вбачають у тому, що при кесаревому розтині в кишечник дитини потрапляють бактерії. З плином часу вони змінюють швидкість обміну речовин в організмі, що призводить до появи надмірного почуття голоду і переїдання.

У дослідженні вчених взяли участь понад 22 тисячі дітей, народжених від близько 15 тисяч жінок. Особливо сильний знайдено зв’язок в багатодітних сім’ях.

Діти, які з’явилися на світ за допомогою кесаревого розтину, на 64 відсотки частіше страждали на ожиріння, ніж їхні брати і сестри, народжені в….льним способом, незважаючи на однакові домашні умови.

Вчені зазначають, що кесарів розтин найбільш характерний для старших матерів і огрядних жінок. Кількість таких породіль протягом часу, як заявляють медики, збільшується.

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО, ЩО З МАЛЮКОМ, ЯКОГО ДІД ВИПУСТИВ З КОЛЯСКИ В ІЗМАЇЛІ (ВІДЕО)

Раніше міжнародна група вчених в ході дослідження дійшла висновку, що зайва вага пов’язана із захворюваністю на рак.

Джерело.

facebook