fbpx
Світ
В Свердловській області горить трубний завод підсанкційного олігарха

У місті Каменськ-Уральський Свердловської області росії загорівся один із цехів міського трубного заводу.

Про займання повідомила низка росЗМІ. За їхніми даними, на об’єкт виїхали 35 пожежників, які намагаються ліквідувати масштабну пожежу. Що стало причиною займання – наразі невідомо.

За описами очевидців, у будівлі зайнявся дах. За оперативною інформацією, площа пожежі становила 800 квадратних метрів. Міністерство надзвичайних справ у Свердловській області наголошує, що працівників усередині не було, тому евакуація із цеху не проводилася.

Інформації про постраждалих не надходило. Наразі пожежу вдалося локалізувати. Відомо, що власником підприємства є російський підсанкційний бізнесмен Дмитро Пумпянський. За даними російського Forbes, Пумпянський входить у топ-200 найбагатших бізнесменів Росії і володіє групою “Сінару” з активами в машинобудуванні, девелопменті, фінансах та агробізнесі.

Після початку повномасштабної війни в Україні потрапив під санкції Євросоюзу, Великої Британії та Канади. Водночас вийшов з бенефіціарів та ради директорів Трубної металургійної компанії, але це його не врятувало.

Фото: скрін.

05/13/2022