fbpx
Світ
В Ізраїлі роз’яснили безвіз для українців

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем поширюється лише на поїздки, що здійснюються з туристичною, діловою і гостьовою метою або заради лікування в ізраїльських медичних закладах.

Можливості працевлаштування безвіз не передбачає.

Таким чином, посольство України в Ізраїлі роз’яснило Міністерству інформполітики відмови у в’їзді українцям в Ізраїль, передає Укрінформ.

Окрім цього, режим безвізового в’їзду поширюється тільки на власників паспортів, тому для неповнолітніх українців, які подорожують з проїзними документами дитини, необхідне оформлення візи.

Для отримання права на працевлаштування громадяни України повинні звертатися до посольства Ізраїлю в Україні для оформлення робочої візи (Б-1), яка видається за дозволом МВС цієї країни.

У посольстві додали, що громадянину України, який в’їжджає в Ізраїль у рамках безвізового режиму, слід бути готовим переконливо і за допомогою документів довести відповідність мети своєї поїздки в аеропорту, оскільки повноваження щодо прийняття остаточного рішення стосовно допуску на територію країни є саме у співробітника прикордонної служби.

Туристам радять мати зворотний квиток, підтвердження бронювання готелю, суму грошей, достатню для запланованого перебування в Ізраїлі, а також поліс медичного страхування.

Читайте також: Названі правила перетину кордону, які діятимуть після скасування віз

Джерело.