fbpx
Світ
В Італії шукають родичів жінки із Хмельницького, яка живе на лавці в Бергамо

Тисячі українських громадян, в основному із Західної України, щороку шукають кращої долі за кордоном. Мовляв, працюючи покоївкою чи доглядальницею у якоїсь сеньйори, можна не лише вивчити дітей та подбати про їх майбутнє тут, в Україні, а й непогано утримувати усю свою родину, пише Press.Центр.

Вдома про такі заробітки можна лише мріяти. Однак доля усміхається не до усіх, хто приїжджає на чужину. Хтось одразу знаходить «хлібне» місце, а комусь доводиться роками поневірятися по церквах та «червоних хрестах», маючи, бодай, раз на день безкоштовний обід.

Що привело на чужину нашу героїню, достеменно невідомо. Однак у соцмережах, пишуть, що жінка вже кілька місяців живе на лавці у місті Брегамо. Вона усіх боїться, ні з ким не спілкується та не приймає ні від кого допомоги. Звати її нібито Надія і вона приїхала в Італію з Хмельницького, де має синів та родину. Небайдужі просять зголоситися її рідних та забрати жінку додому.

«Друзі, прошу вас про допомогу. Ця жінка – українка по імені Надя. Вона живе на лавочці на центральній площі міста Бергамо, що в Італії. Надя пcuхічно нездорова, ні з ким не спілкується, боїться брати допомогу і їжу в інших людей, які намагаються їй допомогти. Уже кілька місяців вона в такому стані. На фото нижче Надія до поїздки у Італію.

Відомо, що родом ця жінка з Хмельницького, там же, в Хмельницькому, живуть її сини. Але у неї немає зв’язку з ними, оскільки вона не має телефону. Будь ласка, зробіть максимальний репост, щоб розшукати дітей цієї нещасної жінки і повернути її додому, в Україну. Їй терміново потрібна допомога.

Можливо, у вас є друзі або родичі в Хмельницькому, розкажіть їм про цю жінку. Можливо, її діти розшукують свою матір», – написала у Facebook Тетяна Артем’єва. Цей пост опублікували також у спільноті «Українці в Італії».

Читайте також: “Шукаємо молодого хлопця. Хочемо подякувати йому”,- у мережі розшукують дальнобійника, який врятував життя чоловіку

У коментарях користувачі дещо сумніваються у правдивості інформації. Зокрема, цікавляться, як вона взагалі потрапила закордон, очевидно, повинна мати документи, чим займалася до того, як опинитися на вулиці, і чому на неї не звертають уваги поліцейські? А ще – чим вона увесь цей час харчується, якщо не має грошей і ні від кого не приймає допомоги?

Інші ж пишуть, що жінка – аферистка:

«Вона живе з італійцем, колишнім карабінером (поліцейським – Ред.), жила в мене на квартирі, уникайте її, вона аферистка», – написала Світлана Російчук, щоправда, не уточнила, що саме вчинила ця жінка.

Тим часом знайшлися і ті, хто добре знає її синів, зокрема молодшого – Андрія Сабодишина. Він – військовослужбовець і, за словами знайомих, є державним зрадником, бо свого часу служив у Криму і склав присягу на вірність РФ. До слова, є він і в базі «Миротворця».

«Я вчився з її сином в академії прикордонної служби. Він зрадив країну та прийняв присягу на вірність РФ. Брат його старший пoмер. А Андрій Сабодишін – той, що зрадник Батьківщини, її не шукає. Я знайшов його номер, йому телефонували і дали мамі трубку поговорити. Він після цього жодного не поцікавився, як його мати. Так що на синів немає надії», – написав Андрій Коцур.

Наразі повідомлення про розшук рідних Надії поширили користувачі соцмережі майже сім тисяч разів. Однак, чи допоможе це знайти її рідних і, головне, чи вони захочуть забрати жінку – залишається під питанням.

Автор: кореспондент видання  Press.Центр Мирослава БЗІКАДЗЕ

facebook