fbpx
Світ
В Іспанії політичного притулку попросили 2,5 тисячі українців

Облаштуватися у іспанській землі намагалися в основному біженці з Донбасу і Криму

У минулому році політичного притулку в Іспанії попросили 2,57 тисячі українців, пише Сьогодні

Так, згідно з даними МВС Іспанії, всього в 2016 році в Іспанію звернулися з проханням про політичний притулок 15,7 тис. іноземців. З цього кількість 2,75 тисячі – українці.

Іспанці кажуть, що в основному мігрують в Іспанію біженці з окупованого Криму і захоплених Росією територій Донецької і Луганської областей.

Як зазначив представник іспанського МЗС, деяким з шукачів притулку було відмовлено. Ці особи тільки видавали себе за біженців, щоб облаштуватися в Іспанії. Насправді раніше вони жили в інших регіонах України, і їхнє життя не було під загрозою.

Як розповідає одна з українок, мешканка окупованої території Луганської області, в Іспанії вона опинилась через неможливість жити на батьківщині, де йде війна. Зазначається, що іспанці для підтвердження навіть просять фото на фоні зруйнованого будинку.

Ще один українець, житель Донецька, причиною  “втечі” у Іспанію назвав небажання брати участь у війні, а за відмову служити в т. зв. “ДНР” були переслідування.

Як повідомлялося, з січня по травень 2017 року у в’їзді в Україну з боку РФ було відмовлено 1471 людині, при виїзді з України – 920 особам.

Читайте також: СПОВІДЬ КOХАНКИ, Я ПРОСТО ГРАЮСЯ В ЛЮБОВ, ЯК І В ЖИТТЯ

Реклама